Hakkımızda

Şirketimiz 2005 yılında İstanbu’da son kullanıcıya donanım satışı yapmak amacıyla faaliyete başlamıştır. Müşteri odaklı yönetim stratejileri sonucu müşteri portföyünü geliştiren MT BİLİŞİM TEKNOLOJİ kurulduğu günden bu yana kurumsal alanda da hizmet vermektedir.

Son kullanıcıya fiyat/performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç; müşteri memnuniyetini başta ilke kabul eden şirketimiz, İnternet teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırarak www.mtteknoloji.com adresinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı güncel bir içerikle, oem piyasasının nabzını tutmaya devam etmektedir.

Müşterilerine daha ucuz, hızlı ve erişilebilir çözümler sunarak hizmet kalitesini artırmak için e-ticarete geçiş kararı alınmış, bu anlamda kurulan proje grubu çalışmalarını tamamlamış, müşteri odaklı, güvenli ve hızlı bir e-ticaret sitesi (www.mtteknoloji.com) oluşturulmuştur. Hayata geçirilen bu proje ile hem son kullanıcıya hem de bayii kanalıyla özellikle Anadoluya ulaşmak hedeflenmiştir.

MT BİLİŞİM TEKNOLOJİ kurulduğu günden bugüne benimsediği müşteri memnuniyetinin her zaman ve her koşulda ön planda tutulması ilkesi paralelinde stratejiler geliştirmeye ve uygulamalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir